Menu

Nejnovější typ výherních automatů

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Automat na binární opceS největší novinkou na trh přišla firma SpotOption. Nejedná se o firmu, která by se o výherní automaty zabývala dlouho – naopak. Již několik let funguje jako softwarová firma a zabývá se vývojem obchodních platforem k obchodu binárních opcí.

Binární opce jsou jednoduše sázky na finanční trh. To znamená, že si můžeme vsadit na to, jestli cena zlata či jiného podkladového aktiva poroste, či klesne za určitý čas. Je-li naše předpověď správná, vyhrajeme téměř dvojnásobek vsazené částky.

Burza v automatu

Jak spolu souvisí burzaautomaty, ptáte se? Společnost SpotOption totiž přišla s nevídaným vynálezem. Jsou to klasické hrací automaty tak, jak je znáte, ale místo ovoce či jiných symbolů se na obrazovce nachází právě jimi vynalezená obchodní platforma. S tímto chytrým automatem můžete obchodovat binární opce odkudkoli a nemusíte ani vlastnit počítač.

Zajímá vás více o binárních opcích?

Obchodník (vy) zvolí, zda se bude cena zlata, stříbra, nebo akcií pohybovat nahoru, či dolů. Pokud je odhad správný, získáte odměnu v podobě až 190 % ze vsazené částky. Tento pohyb se dá poměrně přesně předpovídat a proto je možné obchodem binárních opcí vydělávat peníze.

Zdroj: opcebinarni.com

Zajímalo by nás, kdy se tyto binární automaty objeví u nás v České republice a jaký broker či herna je bude provozovat. Jejich nevýhodou totiž je, že se binární opce neobchodují o víkendu. O víkendu je totiž většina burz zavřená a proto se nedají komodity nakupovat a prodávat. To má za následek, že se cena tedy nemůže hýbat a my nemáme na co sázet.

Výdělek na binárních opcích

Kolik peněz se na takovém automatu dá vyhrát je také důležitá otázka, na kterou bychom měli odpovědět.

Na binárních opcích se většinou výhry pohybují mezi 70 % a 90 %. Pravda, je to méně, než například u rulety při sázce na barvu. V potaz musíme ale brát, že ruleta, ať se nám to líbí, nebo ne, je prostě náhoda. Zato pohyby ceny akcií se do jisté míry předpovědět dají. Opravdu

Strategie na binární opce

A právě k předpovědi dalšího pohybu ceny se používají nejrůznější strategie. Strategie se dělí na 2 základní druhy a to fundamentální a technickou. Fundamentální analýza znamená obchodování podle toho, co se říká ve zprávách. Nezaměstnanost v Japonsku se zvyšuje? Čekejte pokles ceny japonských akcií. Technická analýza je používání čistého grafu ceny bez ohledu na další okolnosti. Proto je vhodné technickou analýzu použít při obchodování právě na těchto automatech Spotmachine. Sestava automatů pro obchodování binárních opcí

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře