Menu

Automat Medusa II online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Medusa II zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Hledáte vhodný online výherní automat se spoustou zajímavých bonusů i skvělých výher? Pak neváhejte a vyzkoušejte si online výherní automat Medusa II od společnosti NYX. Medusa II nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat celkem 243 výherních linií zcela zdarma. Výhry se na těchto liniích vyhodnocují zleva doprava a k zisku vaší výhry potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se vám to povede, pak máte šanci získat skvělé peníze zcela zdarma.

Wild symbol z online automat Medusa II Medusa II nabízí také bonusové symboly zcela zdarma. Prvním z nich je medusa. Pokud získáte symbol medusa třikrát během jednoho spinu, můžete se těšit na deset volných spinů zcela zdarma. Pokud získáte alespoň jeden symbol, může na tento symbol náhodně zaútočit voják, a tím přeměnit medusa na wild. Právě wild je druhým bonusovým symbolem, který dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby mohla vzniknout nová výherní kombinace, díky které můžete získávat úžasné peníze zcela zdarma. Wild je pak stacked.

Neváhejte a vyzkoušejte si online výherní automat Medusa II ještě dnes a uvidíte, jak úžasné peníze můžete získávat každý den.

  • Skvělá grafika výherního automatu
  • Úžasné bonusové symboly zdarma
  • Zajímavé výhry

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma