Menu

Automat Jolly Gingerbread online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Jolly Gingerbread zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Kdo by nemiloval Vánoce. Dítka se těší na dárky a všude je cítit cukroví a vanilka. Zavzpomínejte si na Vánoce i vy díky online výhernímu automatu Jolly Gingerbread, a získávejte skvělé peníze přímo na herní účet! Tento casino automat si pro hráče připravil pět válců, na kterých můžeme napočítat dohromady 25 výherních linií. Každá z nich je vyhodnocována zleva doprava. K zisku své výhry ale budete potřebovat alespoň tři stejné symboly vedle sebe na jedné z nich.

Jolly Gingerbread rozdává radost nejen o Vánocích, a tak si pro hráče připravil také několik bonusových symbolů. Tím prvním symbolem je dárek. Ten nahrazuje všechny ostatní symboly tak, aby vznikla nová výherní kombinace, ze které můžete získat další výhry. Druhým bonusovým symbolem je cukroví. Tyto sladkosti zase hráčům nabídnou dvacet volných spinů, v rámci kterých se můžete těšit na skvělé výhry. Posledním bonusovým symbolem je bonus. Ten hráčům umožní zahrát si minihru, a získat tak další skvělé peníze přímo na herní účet!

Výherní tabulka online automatu Jolly Gingerbread

Tabulka výher

Neváhejte proto a vyzkoušejte si online výherní automat bez registrace Jolly Gingerbread a získávejte skvělé výhry nejen o Vánocích!

  • Líbivá Vánoční grafika
  • Maximálně můžete vsadit 150 kreditů
  • Automat vyrobila společnost Mobilots

 

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma