Menu

Jarda Jágr v casinech prohrál miliony

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Kladenský hokejový mág Jaromír Jágr jednu dobu lítal krom ledu rovněž i v kasinech. Byly chvíle, kdy hazardní hry doslova zbožňoval a utopil v nich nemalé peníze. Diskutabilně řečeno, druhý nejlepší hokejový hráč všech dob, bral herny stylem, jak se oprostit od všeho svazujícího a na malou chvíli vypnout. Že se “šedesátosmička“ dokázala v kasinu vyřádit stejně dobře jako na ledu, vás hned přesvědčím.

Mezi nejlepší patřil i v hazardu

Jaromír Jágr neměl potřebu zatajovat náklonost k hráčství. V rozhovorech jednoznačně ujasňoval, co v něm zmíněné odvětví vyvolává. Oproštění od nátlaku a svatý klid. Hazardem se bavil, a jak. Nemalé příjmy mu umožnili sázet na vysoké karty. Jaromírovu zálibu publikoval i uznávaný magazín Sports Illustraded. Americký časopis Complex ho pro změnu katapultoval na 9. místo v žebříčku sportovců s oblibou v hazardu.

35 milionů Kč v luftu

3651852218_c5589b384b_b

Píše se rok 2003 a na svět přichází zpráva, ve které stojí, že hokejista Jaromír Jágr postupně nasázel do online kasina CaribSports 12 milionů Kč. V některém z rozhovorů navíc prozradil, že v nejmenovaném online casinu prosázel 22,7 miliónů Kč. Kromě online her Jágr čas od času zavítal i do kasin klasických. Podle svých slov ale ustavičnému hraní, známé pod pojmem gamblerství, nikdy nepropadl. Příjmy, které si dopřával díky svému nestárnoucímu hokejovému umění, mu dovolovali nechávat v kasinech desítky milionů korun, bez sebemenší jizvy na duši. Hvězdný klient v podobě Jágra byl ve všech hernách vítán s otevřenou náručí.

Princess_Hotel_and_Casino,_Belize_City

4 milionové noci v Belize

Píše se rok 1997, Jaromír Jágr kroutí v zámořské NHL již 7 sezónu jako jedna z hlavních hvězd, když přichází na svět překvapivá zpráva z online kasina v Belize. Ta informovala veřejnost o jeho dluhu neupřesněné hodnoty. Českému hokejistovi trvalo nějaký čas, než dluh splatil. Pracovníci kasin uváděli, že si Jágr při hraní nebral žádné servítky. Za jediný večer dokázal stopit hodně přes 4 miliony korun.

Jarda zkrátka krom hokeje rád trávil čas v kasinech. A že prohrál pár desítek milionů, ho nemusí mrzet. Na jeho osobu byl a stále je vyvíjen obrovský tlak, samozřejmě v dnešní době menší, proto mu nemůžeme mít nic za zlé. S věkem přišla rovněž značná sebekontrola, jelikož se žádných dalších skandálů nedopustil.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře