Menu

Jarda Jágr v casinech prohrál miliony

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Kladenský hokejový mág Jaromír Jágr jednu dobu lítal krom ledu rovněž i v kasinech. Byly chvíle, kdy hazardní hry doslova zbožňoval a utopil v nich nemalé peníze. Diskutabilně řečeno, druhý nejlepší hokejový hráč všech dob, bral herny stylem, jak se oprostit od všeho svazujícího a na malou chvíli vypnout. Že se “šedesátosmička“ dokázala v kasinu vyřádit stejně dobře jako na ledu, vás hned přesvědčím.

Mezi nejlepší patřil i v hazardu

Jaromír Jágr neměl potřebu zatajovat náklonost k hráčství. V rozhovorech jednoznačně ujasňoval, co v něm zmíněné odvětví vyvolává. Oproštění od nátlaku a svatý klid. Hazardem se bavil, a jak. Nemalé příjmy mu umožnili sázet na vysoké karty. Jaromírovu zálibu publikoval i uznávaný magazín Sports Illustraded. Americký časopis Complex ho pro změnu katapultoval na 9. místo v žebříčku sportovců s oblibou v hazardu.

35 milionů Kč v luftu

3651852218_c5589b384b_b

Píše se rok 2003 a na svět přichází zpráva, ve které stojí, že hokejista Jaromír Jágr postupně nasázel do online kasina CaribSports 12 milionů Kč. V některém z rozhovorů navíc prozradil, že v nejmenovaném online casinu prosázel 22,7 miliónů Kč. Kromě online her Jágr čas od času zavítal i do kasin klasických. Podle svých slov ale ustavičnému hraní, známé pod pojmem gamblerství, nikdy nepropadl. Příjmy, které si dopřával díky svému nestárnoucímu hokejovému umění, mu dovolovali nechávat v kasinech desítky milionů korun, bez sebemenší jizvy na duši. Hvězdný klient v podobě Jágra byl ve všech hernách vítán s otevřenou náručí.

Princess_Hotel_and_Casino,_Belize_City

4 milionové noci v Belize

Píše se rok 1997, Jaromír Jágr kroutí v zámořské NHL již 7 sezónu jako jedna z hlavních hvězd, když přichází na svět překvapivá zpráva z online kasina v Belize. Ta informovala veřejnost o jeho dluhu neupřesněné hodnoty. Českému hokejistovi trvalo nějaký čas, než dluh splatil. Pracovníci kasin uváděli, že si Jágr při hraní nebral žádné servítky. Za jediný večer dokázal stopit hodně přes 4 miliony korun.

Jarda zkrátka krom hokeje rád trávil čas v kasinech. A že prohrál pár desítek milionů, ho nemusí mrzet. Na jeho osobu byl a stále je vyvíjen obrovský tlak, samozřejmě v dnešní době menší, proto mu nemůžeme mít nic za zlé. S věkem přišla rovněž značná sebekontrola, jelikož se žádných dalších skandálů nedopustil.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře