Menu

Jak vložit peníze

Jediné, co může někomu trvat déle než několik minut, je vložit peníze. Jakmile se to ale naučíte, budou všechny další vklady dokonalá hračka a využijete je nejenom zde, ale třeba i při nakupování zboží nebo slev na internetu.

Nejjednodušší v našich končinách patrně je, nechat si v bance, kde máte účet, aktivovat placení přes internet, což je nejrychlejší možnost vkládání peněz, ale rozhodně není jediná. Dále není na škodu zaregistrovat si některou z online internetových peněženek.

Vložit peníze se do online casina dají řadou cest. Takže jaké jsou vlastně ty nejčastější cesty, jak to lze celé nejsnáze provést?

1. Kreditní karta

Virtuální nebo reálná, hlavně vaše. Kreditní karty jsou považovány za jeden z nejrychlejších a nejběžnějších způsobů pro vložení peněz na hráčský účet casina. Druhů karet může být několik, mezi ty nejpoužívanější patří určitě Visa, Visa Electron, Maestro a MasterCard. Jaká je pro vás nejlepší bude záležet opět na tom, jakých služeb využíváte nebo jaké máte dostupné. Osvědčenou klasikou online kreditního placení je určitě Visa, kdy jsou vaše peníze na vašem hráčském účtu prakticky okamžitě. V případě ostatních karet je také doba převodu zkrácena na minimum.

Na kartě s níž provádíte online platbu musí být samozřejmě aktivovány internetové platby, což je jistě otázka toliko jedné návštěvy vaší banky (popřípadě změny jednoho-dvou nastavení ve vaší „internetové bance“).

Co si zvolíte je cele na vás, vašich nárocích a ovlivnit to jistě může i požadavek casina a jím podporované online platební služby/kreditní karty. Nicméně, kdo chce hrát opravdu co nejdříve, asi by neměl volit převod z účtu, protože ten klidně trvá i dva dny. Za oné konstelace, že to chcete celé provést o víkendu, máte smůlu úplně a čekáte až do otevírací doby v pondělí (jinými slovy, přičítají se vám k celému procesu další jeden-dva dny k již tak dlouhým dvěma standardním u lokálního mezibankovního převodu).

paysafecard

2. Předplacené karty

Předplacená karta je vlastně číslo (většinou 16-ti místné), které si koupíte buď v trafice, na Benzině, v Tipsportu nebo na stovkách dalších míst a nikdo se vás neptá, na co ho budete používat. Poté toto číslo zadáte do kasína a peníze máte ihned na vašem hráčském účtu.

Návod z Automaty-zdarma.com: Jak a kde koupit PaySafeCard

3. Blesk peněženka

Blesk peněženka je velice bezpečná, anonymní karta, kterou můžete platit stejně jako normální kreditní kartou. Stačí si ji jen koupit hned můžete platit. Můžete si jni dokonce dobít přes mobilní telefon!

Více informací najdete zde:

http://penezenka.blesk.cz/kde-koupit-a-dobit

4. Převodem z účtublesk-penezenka-1

I pouhý převod mezi bankami u nás není zrovna rychlík a to ani nemluvíme o poplatcích z částky při platbě na účty v cizině. Jedná se o přímý převod peněz z vašeho účtu na účet casina, sázkové kanceláře či obecně jakékoliv online herny. V současné době patří k nejpoužívanějším, ale ne nejvýhodnějším. Bankovní převod se stává atraktivním (a to velmi) pouze v případě, má-li casino účet u české banky, většina jich má ale účet pouze v zahraničí a převod se tím pádem prodraží a opět nemálo dále pozdrží. Poplatky za mezinárodní převod má každá banka jiné, nemůžeme proto přesně odhadnout jejich výši, ale běžně se pohybují v řádu stokorun nebo pár procent z určité částky, což je ve srovnání např. s Moneybookers doslova závratná suma. Pokud jste se rozhodli, že zvolíte cestu zahraničního bankovního převodu, tak pro ten potřebujete znát:

SWIFT kód: kód banky příjemce v mezinárodním tvaru

IBAN: International Bank Account Number (mezinárodní číslo bankovního účtu příjemce)

Výběr peněz bankovním převodem

Tyto informace bez výjimky vždy najdete na stránkách provozovatele online casina, kam se chystáte peníze vložit. Při převodu peněz z casina na váš účet zase pro změnu budete zadávat:

SWIFT kód: Mezinárodní kód vaší banky

IBAN: Vaše číslo účtu v mezinárodním tvaru

Váš SWIFT a IBAN zjistíte jednoduše na internetu pomocí tzv. IBAN kalkulátoru, kam vložíte pouze číslo účtu a oba údaje se vám obratem zobrazí. Tento kalkulátor je naprosto bezpečný a snadno ho naleznete za pomoci prvního internetového vyhledávače.

Celkově vzato je bankovní převod docela praktický a výhodný pro tuzemské účty, tedy pokud vám samozřejmě nevadí trochu delší doba čekání u vkladů a také u přijetí výher z casin…

 

Závěr

Co napsat na závěr? Asi že nejhorší je čekat, protože štěstí přeje připraveným a jak mile se to už jednou naučíte, nikdo vám to z hlavy už nevezme 😉

Pokud byste přemýšleli nad tím, jak a kam se taková výhra vyplácí, přečtete si náš další článek Jak vyplatit výhru

4 komentáře

 1. Jiří napsal:

  Konečně jsem tady

 2. Jan daduc napsal:

  Jsem fakt blázen

 3. Martina dyerova napsal:

  Jak zacit hrat

 4. Rastislav Bikar napsal:

  Rad bych si zahral dekuji

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře