Menu

Automat Rickety Cricket online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Rickety Cricket zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Líbí se vám život boučků, a chtěli byste se jim dostat na kobylku? Pak neváhejte a vyzkoušejte si online výherní automat Rickety Cricket od společnosti Cryptologic. Tento povedený výherní online automat nabízí hráčům zajímavé bonusové symboly, velké výhry a skvělé provedení grafiky. Celkově se automat skládá z pěti válců, na kterých můžeme napočítat hned 25 výherních linií zdarma. Výhry se pak na těchto liniích vyhodnocují zleva doprava a k zisku výher potřebujete tři stejné symboly vedle sebe.

Herní online automat Rickety Cricket - wild symbol

Wild symbol

Rickety Cricket a skvělé bonusové symboly se k sobě absolutně hodí. Prvním zajímavým bonusovým symbolem je květina. Ta dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová výherní kombinace, díky které se můžete těšit na nové peníze zcela zdarma. Druhým bonusovým symbolem je list, který se zobrazuje na 2,3 a 4 válci, a za tři tyto symboly se můžete těšit na volné spiny, díky kterým můžete získat skutečně obří výhry zdarma. Posledním bonusovým symbolem je lampa, která závisí na počtu světlušek, včel a komárů, které získáte. Čím více těchto symbolů obdržíte, tím více se vám vaše výhra vynásobí.

Neváhejte proto, založte si hrací účet ještě dnes a uvidíte, že skvělé peníze a úžasné bonusové symboly jsou u online automatu Rickety Cricket zcela běžnou záležitostí.

  • Skvělé bonusové symboly
  • Mnoho úžasný výher zdarma
  • Volné spiny navíc

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma