Menu

Automat Germinator online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Germinator zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Hledáte výherní automat s roztomilou grafikou, a zároveň hracím systémem, který není tak běžný? Pak neváhejte a vyzkoušejte si online hrací automat Germinator ještě dnes, a budete velice příjemně překvapení. Celý automat je sestavený ze šesti válců, na kterých můžeme napočítat celkem 12 výherních linií, na nichž získáváte peníze zajímavým způsobem.

Výherní automat online a skvělé symboly navíc

Germinator obsahuje hned pět rozdílných symbolů, pomocí kterých můžete získávat skvělé peníze na hrací účet zcela zdarma. Navíc je zde jeden bonusový symbol, kterým jsou léky. Když získáte tři tyto symboly, můžete se těšit na skutečně zajímavý bonus, který se ihned připíše na herní účet.

Navíc musíme vysvětlit také herní systém, který je trošku rozdílný, oproti jiným výherním automatů. Symbole zde padají jeden na druhý, a pokud získáte tři stejné symboly na alespoň jedné výherní linii, můžete se těšit na zajímavé peníze, které se vám ihned připíší. Neváhejte proto ani vteřinu, založte si hrací účet ještě dnes, a budete velice příjemně překvapeni, jak zajímavé peníze můžete získat zcela zdarma.

  • Skvělý herní systém
  • Zajímavé peníze zdarma
  • Povedená grafika
  • Microgaming

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma