Menu

Automat Fruit Shop Christmas Edition online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Fruit Shop Christmas Edition zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Milujete Vánoce a vše kolem nich? Pokud ano, pak byste neměli váhat, a rozhodně byste si měli vyzkoušet online výherní automat Fruit Shop Christmas Edition. Tento povedený hrací stroj nabídne hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat dohromady 15 válců. Ty se vyhodnocují zleva doprava. Výhry se pak uznávají v případě, že získáte alespoň tři stejné symboly vedle sebe na jedné výherní linii.

Spiny zdarma z automatu Fruit Shop Christmas Edition

Symbol volných spinů

Fruit Shop Christmas Edition myslí na své hráče, a nabízí jim také skvělé bonusové symboly. Ty hráčům umožní získat skvělé peníze přímo na herní účet. Prvním takovým symbolem je wild. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní symboly napříč nevyhranou kombinací tak, aby mohla vzniknout kombinace nová, za ještě více peněz. Druhým bonusovým symbolem jsou třešně, respektive bonusem jako takovým jsou i kombinace, kde se vyskytuje ovoce. Tyto symboly vám dokáží nabídnout volné spiny, díky kterým můžete získat další skvělé výhry přímo na herní účet. Vše záleží na vás!

Neváhejte proto a vyzkoušejte si online výherní automat Fruit Shop Christmas Edition ještě dnes, a získávejte skvělé peníze s každým provedeným spinem!

  • Skvělá Vánoční grafika
  • Maximálně můžete vsadit 150 kreditů
  • Automat vyrobila společnost NetEnt

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma