Menu

Automat Frogged online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Frogged zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Líbí se vám žabičky, a třeba si od času zajdete k rybníku se na ně podívat? Ať už ano nebo ne, rozhodně budete překvapeni z online výherního automatu Frogged. Tento povedený hrací stroj nabídne hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat dvacet výherních linií. Všechny tyto linie jsou vyhodnocovány zleva doprava. Abyste ale své peníze skutečně získali, budete potřebovat alespoň tři stejné symboly vedle sebe na jedné výherní linii.

Automat Frogged online - volné spiny

Symbol volných spinů

Frogged si pro své hráče připravil také jedinečné bonusové symboly, které vám pomáhají získávat skutečně skvělé peníze každý spin. Prvním takovým symbolem je žába. Ta dokáže nahrazovat všechny symboly tak, abyste mohli získávat skvělé výhry také z nepovedených kombinací. Druhým bonusovým symbolem je bagr, který zase hráčům daruje sedm volných spinů. Díky nim se můžete těšit na úžasné výhry, pro které nemusíte vůbec nic vsadit, a to se vyplatí! Pokud se během volných spinů objeví znovu 3x symbol bagru, hra se přenese do bonusu River Rapids Round, kde na vás čeká moucha (sticky wild) a její re-spiny.

Neváhejte tedy a vyzkoušejte si online výherní automat Frogged ještě dnes, a získávejte opravdu povedené výhry. Stačí vám jen trošku štěstí!

  • Skvělé grafické provedení
  • Automat vyrobila společnost Rival Gaming
  • Maximálně můžete vsadit 50 kreditů

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty