Menu

Automat Festival Queens online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Festival Queens zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Kdo by se nechtěl alespoň jednou v životě účastni slavného brazilského karnevalu? Malou exkurzi na tuto velkolepou událost vám nabízí online výherní automat Festival Queens. Tento povedený hrací stroj zdarma nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat hned čtyřicet výherních linií, díky kterým můžete získávat další peníze na herní účet. Výhry se pak vyhodnocují zleva doprava, a k tomu, abyste výhru získali, potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe.Wild symbol z herního automatu Festival Queens online

Kromě toho vám karnevalový stroj Festival Queens nabídne také skvělé bonusové symboly, které vám ještě více pomohou se ziskem zajímavých výher. Prvním takovým symbolem je wild. Tento symbol dokáže nahrazovat všechny ostatní tak, aby mohla vzniknout nová výherní kombinace za ještě lepší peníze. Druhým bonusovým symbolem je potom carnival, který zase hráčům daruje hned dvacet volných spinů. Díky nim můžete získávat další výhry, a nevsadit přitom ani kredit! Pokud vám je i toto málo, zaměřte se na červenou a bílou masku, ty vám přinesou další skvělé bonusy.

Neváhejte proto a vyzkoušejte si online výherní automat Festival Queens ještě dnes, a získávejte úžasné peníze po každé, když roztočíte válce.

  • Skvělá karnevalová grafika
  • Maximální možná sázka činí 160 kreditů
  • Automat vytvořila společnost Microgaming

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma