Menu

Automat Big Catch online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Big Catch zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Ryby a výherní automat? Ptáte se, co to má společného? Díky online výhernímu automatu Big catch skutečně mnoho! Tento skvělý pětiválcový výherní automat nabídne celkem dvacet výherních linií, na kterých se vaše výhra vyhodnocuje zleva doprava. Pro výhru vám tak postačí alespoň tři symboly, díky kterým můžete získat nemalé výhry.

Automat nabídne také bonusy ve formě symbolu WILD, který dokáže nahradit jakýkoli symbol tak, aby vznikla výherní kombinace a vy mohli získat další peníze. Druhým bonusovým symbolem je BIG CATCH, který nabízí zdaleka největší výhru na celém automatu. Když budete mít štěstí, můžete jej získat i devětkrát! Automat disponuje funkcí Autoplay, díky které můžete získat peníze, i když nebudete u automatu sedět celý den. Tato funkce totiž motá celý automat sama. Ale už by stačilo popisů, vrhněte se do víru hraní a užijte si tento skvělý výherní automat!

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma