Menu

Automat Kathmandu online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Kathmandu zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Zajímavý online herní automat se zajímavého prostředí mnichů. Přesně to vám nabízí stroj Kathmandu. Automat je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme nalézt celkem devět výherních linií, na kterých se vaše možné výhry vyhodnocují zleva doprava. Abyste získávali ještě více peněz, poslouží vám Kathmandu také bonusovými symboly, pomocí kterých můžete získávat další skvělé peníze zdarma.

Bonusové symboly a hrací online automat Kathmandu

Prvním zajímavým bonusovým symbolem je ZVON. Tento symbol daruje hráčům hned několik bonusových volných spinů, pomocí kterých můžete získávat další a další úžasné peníze zdarma snadno a rychle. V rámci těchto volných spinů je také CHRÁM. Ten dokáže nahradit symboly tak, aby vám vznikla během volných spinů nová vítězná kombinace. Posledním zajímavým symbolem je WILD. Který dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová bonusová kombinace, a tím pádem i nové bonusové peníze zdarma snadno a rychle!

Na co tedy ještě čekáte! Využijte skvělé možnosti hracího automatu zdarma Kathmandu a vyzkoušejte si jej, určitě nebudete litovat!

  • Zajímavá grafika
  • Velké bonusy
  • Zajímavé výhry

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty