Menu

Automat True Illusions online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Hrát za peníze
v kasínu LeoVegas - s bonusem 10.000Kč a 80 hrami zdarma jako uvítací bonus.
Přečtěte si celou recenzi (zde), jak se zaregistrovat (zde), jak vložit peníze (zde), jak získat bonusy (zde) a jak vyplatit výhru (zde)

SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1NetEnt400100 KčCZyes100 %10000 KčRecenzeVstoupit
2NetEnt310280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
3Admiral300280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
4Kajot44280 KčCZyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
5NetEnt240560 KčCZyes100 %28000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu True Illusions zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Online výherní hrací automat True Illusions zdarma může vaše sny proměnit ve skutečnost! Stačí mít jen trošku štěstí a kouzelná výhru může být vaše! Tento výherní automat nabídne krásnou grafiku, několik bonusových symbolů a možnost užít si skvělý výherní automat. Tak si jej pojďme představit zblízka!

Bonusové symboly automatu True Illusions

Prvním symbolem, který si představíme, bude symbol WILD. Ten nahradí, jaký správný kouzelník, jakýkoli symbol tak, aby vám vznikla vhodná výherní kombinace. Díky tomu můžete vyhrát větší obnos peněz, než jaký jste čekali.

Druhým speciálním symbolem, je symbol kouzelnických karet. Z nich si můžete jednu vybrat. A co se stane pak? Karta ukrývá určitý počet kreditů, které se ihned připíšou na váš hrací účet! Nebojte se, karty sice drží kouzelník, nebude se vás ale pokoušet oblafnout. To by si nedovolil.

A třetím takovým symbolem, je symbol samotného velmistra kouzelníka. Ten vám zajistí volné spiny, ve kterých můžete vyhrát další bonusové kredity zcela zdarma. A to je slušná nabídka.

Automat True Illusions zdarma nabídne několik symbolů, které vám zajistí výhru větší, než je běžné. Využijte i skvělé grafiky, kterou tento automat disponuje, založte si herní účet co nejdříve a hrajte o opravdové peníze. Nejlépe hned, ať vám nic neunikne!

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty