Menu

Automat Pearls Fortune online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Pearls Fortune zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Toužili jste po tom, vydat se někdy na moře? Pak se vám to může splnit, a to především díky online výhernímu automatu, který nese pojmenování Pearls Fortune. Tento povedený hrací stroj nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat dohromady devět výherních linií. Výhry jsou na liniích vždy vyhodnocovány zleva doprava, a k tomu, abyste mohli výhru získat, budete potřebovat alespoň tři stejné symboly vedle sebe na jedné výherní linii.Wild symbol - Pearls Fortune hrací automat online

Aby toho nebylo málo, a hráči si casino automat zdarma oblíbili, přichystali pro vás tvůrci také dva bonusové symboly. Prvním bonusovým symbolem je spins. Tento symbol hráčům zaručí volné spiny, v rámci kterých můžou vyhrát nemalé peníze. Druhým bonusovým symbolem je potom žralok. Ten díky své síle dokáže nahrazovat symboly v nevýherních kombinacích tak, aby mohla vzniknout kombinace výherní, za ještě více kreditů.

Neváhejte a vrhněte se do mořských hlubin díky výhernímu online automatu Pearls Fortune ještě dnes, a začněte vyhrávat skutečně skvělé peníze.

  • Skvělá mořská grafika
  • Maximální sázka činí 9 kreditů
  • Automat vytvořili tvůrci z Nektan

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma