Menu

Automat Kiss the Sky Climbing Slot online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Hrát za peníze
v kasínu LeoVegas - s bonusem 10.000Kč a 80 hrami zdarma jako uvítací bonus.
Přečtěte si celou recenzi (zde), jak se zaregistrovat (zde), jak vložit peníze (zde), jak získat bonusy (zde) a jak vyplatit výhru (zde)

SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1NetEnt400100 KčCZyes100 %10000 KčRecenzeVstoupit
2NetEnt310280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
3Admiral300280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
4Kajot44280 KčCZyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
5NetEnt240560 KčCZyes100 %28000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Kiss the Sky Climbing Slot zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Řadíte se mezi fanoušky horolezectví, a rádi byste si zahráli také výherní automat s touto tématikou? Pak neváhejte a vyzkoušejte si jedinečný online výherní automat Kiss TheSkyClimbing Slot ještě dnes a uvidíte, že vyhrávat velké peníze není nic složitého. Celkově je automat složený z pěti válců, na nichž můžete napočítat až padesát výherních linií, pomocí kterých můžete vyhrávat další velké peníze zdarma snadno a rychle. Navíc vám tento skvělý hrací automat nabízí také několik bonusových symbolů, s jejichž pomocí získáváte další velké peníze přímo na hrací účet.

Bonusy navíc

Prvním zajímavým bonusovým symbolem u Kiss TheSkyClimbing Slot je BATOH. Tato nedílná součást výstroje každého horolezce daruje na hrací účet výhru v podobě 2 000 kreditů zcela zdarma. Druhým bonusovým symbolem je WILD, který zase dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby mohla vzniknout nová výherní kombinace, pomocí které zase můžete získávat další velké peníze na hrací účet. Posledním bonusovým symbolem je VYSÍLAČKA, které vám pro změnu daruje několik volných spinů zdarma, pomocí kterých se můžete pokusit zvětšit si svoji výhru na hracím účtu, a to zcela zdarma.

Neváhejte tedy, založte si hrací účet u Kiss TheSkyClimbing Slot ještě dnes, a vyhrávejte skutečně úchvatné částkyještě dnes, a máte vyhráno!

  • Velké bonusové výhry
  • Velice povedená grafika
  • Mnoho různorodých symbolů

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty