Menu

Automat Fat Lady Sings online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Fat Lady Sings zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Baví vás opera? Chtěli byste si ji užít i jinak? Pak rozhodně neváhejte a vyzkoušejte si online hrací automat Fat Lady Sings ještě dnes, a budete velice příjemně překvapeni, celý automat je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat hned 25 výherních linií, na kterých se veškeré peníze získávají zleva doprava. Ale nebojte se, není to nic náročného, a naopak vám mohou k výhrám napomoci také bonusové symboly.

Operní bonusové symboly a výherní automat online

Symbol Viking automat Fat Lady SingsPrvním zajímavým bonusovým symbolem je SCATTER. Tento symbol obdaruje hráče několika volnými spiny zdarma, díky kterým můžete získávat úžasné peníze snadno a rychle. Druhým bonusovým symbolem je FAT LADY SINGS, který dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová bonusová kombinace, a vy tak mohli získat skvělé peníze zdarma snadno a rychle. Poslední možností na obří výhry je pěvkyně, která hraje roli VIKING. Tento symbol nabízí okamžitý bonus 1 000 kreditů na hrací účet zdarma!

Nečekejte na nic, založte si hrací účet a vyhrávejte skvělé peníze zdarma snadno a rychle ještě dnes, a budete velice příjemně překvapeni, jak snadno můžete peníze získávat!

  • Úchvatná operní grafika
  • Zajímavé bonusové symboly
  • Výhry až 1 000 kreditů

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma