Menu

Automat Puppy Love online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Puppy Love zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Milujete malá roztomilá štěňátka? Rádi byste si jedno takové pořídili také domů? Pak neváhejte a vyzkoušejte si online výherní automat Puppy Love, a uvidíte, že štěňátka jsou skutečně roztomilá. Celý automat je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat dvacet výherních linií, pomocí kterých můžete získávat skvělé peníze zdarma snadno a rychle. K výhrám ale samozřejmě napomohou také štěněcí bonusové symboly, které si zakrátko představíme.

Hrací automat zdarma s bonusy

Prvním zajímavým štěněčím bonusem je PSÍ BOUDA. Tento symbol vám daruje až 2 500 kreditů na hrací účet zcela zdarma. Druhým bonusovým symbolem, který vám online herní automat Puppy Love nabízí je OBOJEK. Tento symbol vám dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová bonusová kombinace, pomocí které můžete získávat velké peníze zdarma snadno a rychle. Posledním bonusovým symbolem je potom MISKA, která hráče hracího automatu obdaruje několika bonusovými volnými spiny zdarma, díky kterým máte šanci získávat velké penízezcela zdarma snadno a rychle.

Štěňátka jsou prostě roztomilá, nenechte je dlouho čekat! Založte si hrací účet a vyzkoušejte si úžasný hrací automat Puppy Love ještě dnes!

  • Roztomilá grafika
  • Až 2 500 kreditů výhra
  • Bonusové symboly

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma