Menu

Automat Unicorns online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Unicorns zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Nejsou jednorožci úchvatní? Než odpovíte, zkuste si nejdříve zahrát online výherní automat bez registrace zdarma Unicorns. Tento jedinečný hrací stroj nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat skvělých třicet výherních linií. Tyto linie jsou pak vyhodnocovány zleva doprava. Ke své vlastní výhře ale budete potřebovat alespoň tři stejné symboly na jedné z výherních linií vedle sebe.Wild symbol ze hry automatu Unicorns

Unicorns má pro hráče překvapení v podobě tří bonusových symbolů. Tím prvním bonusovým symbolem je jednorožec. Tento symbol nahrazuje všechny symboly, pokud vám zavazejí v kombinaci. Tím pádem umožní vznik kombinace nové, a tím pádem i větší peníze. Druhým bonusovým symbolem je free spins. Tento symbol zase umožní zatočení válci až dvacetkrát a to díky volným spinům. Není potřeba tak vsázet další kredity. Posledním bonusovým symbolem je pak bonus. Tento symbol umožní hráčům zahrát si minihru, a získat tak skvělé peníze navíc.

Neváhejte proto a vyzkoušejte si online výherní automat bez registrace zdarma Unicorns, a získávejte skvělé peníze na herní účet. Uvidíte, že výhry se jen pohrnou!

  • Povedená grafika jednorožců
  • Maximálně můžete vsadit 30 kreditů
  • Automat vyrobila společnost Mobilots

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma