Menu

Automat Tootin´Car Man online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Tootin´Car Man zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Pokud hledáte vhodný online výherní automat se zajímavou možností, jak získat skvělé výhry, pak neváhejte a vyzkoušejte si online výherní automat Tootin Car Man ještě dnes, a uvidíte, jak snadno můžete peníze získávat každý den. Celý automat je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat dohromady dvacet výherních linií, pomocí kterých získáváte skvělé peníze zleva doprava. Aby mohla být výhra uznána, potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se to povede, Tootin Car Man se vám bohatě odvděčí,

Symboly navíc

Prvním zajímavým symbolem, který vám tento unikátní automat nabízí, je WILD. Tento symbol dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová výherní kombinace, pomocí které si můžete připsat na herní účet další skvělé peníze. Navíc vám na účet přibude až 500 kreditů navíc. Druhým bonusovým symbolem je SCATTER. Tento symbol vám zase vyplatí výhru i v případě, že se na herním plánu objeví jen jeden takovýto symboly. Posledním bonusovým symbolem je BONUS, který vám vaši výhru zvládne vynásobit tak, abyste získávali další skvělé peníze zdarma.

Není tedy důvod déle čekat, založte si hrací účet ještě dnes, a vyzkoušejte si tento skvělý výherní automat zcela zdarma a získávejte ještě dnes velké peníze.

  • Zajímavé bonusové symboly
  • Skvěle propracovaná grafika
  • Velké výhry

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma