Menu

Automat Rumpel Wildspins online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Rumpel Wildspins zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Pokud máte rádi pohádkové výherní automaty, navíc se skvělou grafikou a velkými bonusy, pak určitě vyzkoušejte online výherní automat Rumpel Wildspins. Tento skvělý automat nabídne hráčům zajímavé peníze a také celkem pět válců a na nich dostupných dvacet výherních linií, díky kterým můžete získávat zajímavé peníze zcela zdarma. Už ale dost slov okolo, pojďme si představit bonusové symboly!

Symboly navíc

Prvním bonusovým symbolem, který si představíme je žába. Toto krásně zelené zvíře daruje hráčům možnost zatočit 15x automatem zcela zdarma. Díky tomu získáte skvělé peníze, a přitom nevsadíte ani korunu navíc, a to už se celkem vyplatí. Druhým bonusovým symbolem je WILD. Tento symbol vám dokáže nahradit všechny ostatní symboly na herním plánu tak, aby mohla vzniknout úplně nová kombinace, díky které už můžete získat zase další a další skvělé peníze.

Funkce extra

Posledními zajímavostmi tohoto výherního automatu jsou dvě funkce, díky kterým můžete získat skutečně zajímavé peníze anebo si usnadnit práci. Ptáte se jak? První zajímavou funkcí je autoplay. Tuto funkci zapnete, a ona bude roztáčet válce automatu za vás. Vy tak nemusíte vůbec sedět u počítače a jen sledujete, jak se vám peníze hrnou na herní účet. Druhou zajímavou funkcí je možnost zdvojnásobení výhry. Zde vám stačí pouze uhádnout, která ze dvou barev padne, a máte vyhráno. Na výběr máte červenou nebo černou barvu. Pokud se tedy trefíte, máte vystaráno a peníze se ihned připíší. Neváhejte tedy příliš dlouho, založte si hrací účet a vyzkoušejte si Rumpel Wildspins ještě dnes, určitě nebudete litovat.

  • Velké výhry
  • Autoplay
  • Bonusové symboly

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma