Menu

Automat Platinum Pyramid online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Platinum Pyramid zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Hledáte výherní online automat zdarma, který by vám nabídla zajímavé výhry zdarma? Chcete graficky zpracovaný stroj, který se vám bude líbit? Pak neváhejte a určitě si vyzkoušejte online výherní automat Platinum Pyramid. Tento skvělý stroj dokáže hráčům nabídnout hned pět válců, na kterých můžeme napočítat dohromady dvacet výherních linií zdarma. Výhry se zde vyhodnocují zleva doprava, a k zisku výhry potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Kromě obyčejných symbolů vám Platinum Pyramid od Cryptologic nabídne také bonusové symboly zdarma.

Symbol ze hry automat Platinum Pyramid online zdarma

Scatter symbol

Prvním bonusovým symbolem je dívka. Ta dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby mohla vzniknout nová výherní kombinace, a vy tak mohli získat další skvělé peníze zdarma. Dívka nedokáže nahradit pouze jediný symboly, a tím je pyramida. Pyramida vám totiž nabízí volné spiny zcela zdarma. Již za tři symboly pyramidy se můžete těšit na pět volných spinů zdarma. Posledním bonusovým symbolem, který vám Platinum Pyramid nabízí, je lotos, který vám daruje 3.000 kreditů přímo na herní účet zdarma!

Neváhejte proto a založte si ještě dnes jedinečný online výherní automat zdarma Platinum Pyramid a uvidíte, jak skvělé peníze můžete získat s každým dalším spinem.

  • Skvělá grafika i doplňující zvuky
  • Úžasné bonusové symboly
  • Velké výhry zdarma

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma