Menu

Automat Zombies online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Zombies zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Ptáte se, jak by to asi vypadalo, kdyby na Zemi začala Zombie apokalypsa? Pak si takovou malou simulaci můžete užít díky hracímu online automatu zdarma Zombies, který vám nabízí skvělou grafiku plnou zombíků, mozků i krve! Celý automat je sestaven z pěti válců, na kterých můžeme napočítat dvacet výherních linií, pomocí kterých můžete získávat další velké peníze zcela zdarma. Celkově se výhry vyhodnocují zleva doprava, a k zisku výhry potřebujete získat alespoň tři stejné symboly vedle sebe. K výhrám napomohou také velké bonusové symboly, díky kterým můžete získat neuvěřitelné výhry zdarma!

Bonusy online automat navíc

Prvním zajímavým Zombies bonusovým symbolem je SCATTER, který vám nabízí unikátní možnost získat volné spiny zcela zdarma. V rámci těchto spinů máte možnost získávat zajímavé výhry zcela zdarma. Druhým bonusovým symbolem je WILD, který zase nahrazuje symboly v nepovedených kombinacích tak, aby vznikla kombinace výherní, a vy tak získali velké peníze zdarma. Zombies nabízí také možnost znásobení vaší výhry, díky čemu můžete získávat další skvělé peníze zdarma.

Není už tedy důvod déle čekat! Založte si herní účet a vyzkoušejte si zajímavý výherní automat hned teď, a určitě nebudete litovat. Výhry jsou skutečně úžasné!

  • Skvělá zombie grafika
  • Zajímavé bonusové symboly
  • Velké výhry zdarma

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma