Menu

Automat Sweet Life 2 online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Sweet Life 2 zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Po úspěšném výherním automatu zde máme pokračování, kterým je Sweet Life 2. I tímto herním strojem nás bude provázet statný, ale roztomilý medvěd, který vám nabízí zisk skutečně velkých peněz prakticky za nic. Vše se totiž točí kolem výherních linií a válců, které jsou po grafické stránce vskutku povedené.

Celkem je zde pět válců, na kterých pro vás méďa zanechal devět výherních linií. Ty se vyhodnocují zleva doprava a k zisku výhry potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se vám to povede, zazní vítězný signál a méďa významně pokyne hlavou, jako symbol uznání. To je od něj pěkné, nemyslíte? Symboly se vztahují k lesu, k včelám a dalším podobným artefaktům. Sweet Life 2 nabízí také bonusové symboly. Díky nim získáváte další a další peníze na herní účet bez zbytečných průtahů.

Bonusy automatu Sweet Life 2

Prvním takovým symbolem je dmychadlo. To vám umožní nahradit jakýkoli symbol v nevýherní kombinaci tak, aby mohla vzniknout kombinace výherní a vy tak obdrželi další skvělé peníze přímo na hrací účet. Druhým bonusovým symbolem je včelín, který vás vpustí do bonusové minihry. V té máte na výběr z několika možností, a pokud vyberete správné úly, můžete získat skutečně velké peníze, které byste za běžných okolností nemohli získat. Ať už se medvědů bojíte, nebo jsou vašimi oblíbenými zvířaty, Sweet Life 2 si můžete zahrát tak čí tak.

  • Dmychadlo jako WILD
  • Pokročilé animace
  • Povedená grafika

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma