Menu

Automat Mystic Secrets online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Mystic Secrets zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Jak se říká, každý má své tajemství, a nejinak je to i u tohoto výherního online automatu, který vám nabídne zajímavé možnosti, jak získat skvělé peníze navíc s příjemnou grafikou a velkými bonusy. Celkově vám MysticSecret nabídne pět válců, na kterých můžeme napočítat deset výherních linií, na kterých se vaše výhra vyhodnocuje z levé strany na pravou. Aby to ale nebylo zase tak jednoduché, potřebujete získat alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se vám to povede, Mystic Secrets vám zajistí skutečně slušné výhry a navíc zcela zdarma. Je to ale všechno, co tento automat svede?

Bonusové symboly online automatu

Zdaleka není, Mystic Secret nabídne také bonusové symboly, pomocí kterých můžete získávat další a další velké peníze zcela zdarma a bez problémů. A jaké že bonusové symboly to jsou? Jako první bonusový symbol je král. Tato hlava státu dokáže nahrazovat všechny symboly tak, aby mohla vzniknout nová výherní kombinace, díky které můžete získat jeho bohatství. A že král má ve své pokladnici něco málo zlata schovaného. Druhým bonusovým symbolem je kniha. Tyto moudré pergamenové papíry pokryté modravým inkoustem skrývají tajemství. Díky němu můžete získat deset volných spinů zcela zdarma, v rámci kterých se navíc vaše výhry ztrojnásobuje, což je skutečně možnost, jak získat obrovské sumy peněz. Ale pořád to není všechno…

A dál

A dál nabízí Mystic Secrets možnost, získat mnohem více peněz, než kolik byste získali běžně. Stačí jen uhádnout, která ze dvou barev padne na herním poli, a výhru máte v kapse. Vybírat můžete ze dvou barev. První barvou je červená, druhou pak černá. Když se náhodou netrefíte, výhra propadne. Ale určitě bude štěstí stát při vás. Druhou možností, jakou vám tento skvělý výherní automat nabízí je funkce autoplay. Díky ní nemusíte prosedět u tohoto automatu celý den, jednoduše si ji zapnete a automat vydělává sám, přiznejte, není to krásná představa? Tak na co ještě čekat, založte si herní účet a vyzkoušejte si Mystic Secrets ještě dnes, určitě nebudete litovat ani na chviličku.

  • Skvělé provedení
  • Velké bonusy
  • Funkce navíc

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma