Menu

Automat Munchers online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Munchers zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Pokud se hodně zajímáte o botaniku, pak můžete vyzkoušet zajímavý online výherní automat Munchers, který pochází právě z tohoto prostředí. Tvůrci si pro vás nachystali celkem pět válců, na kterých můžeme napočítat až 25 výherních linií, díky kterým můžete získávat skvělé peníze zcela zdarma a bez rizika. Stačí jen, když budete mít alespoň tři stejné symboly vedle sebe na jedné z výherních linií, a výhra je vaše!

Symboly navíc

Munchers samozřejmě nabízí také zajímavé bonusové symboly, s jejichž pomocí můžete získávat zajímavé peníze zcela zdarma. Prvním takovým symbolem je WILD, který dokáže nahradit jakýkoli symbol tak, aby vznikla nová, tentokráte výherní kombinace, díky které můžete získávat zajímavé peníze ihned. Druhým bonusovým symbolem je KONVIČKA, která vám zase vaši výhru umí vynásobit, a vy tak můžete získat skutečně obrovské peníze. Posledním bonusovým symbolem je MOUCHA, která vám na herní účet daruje až 1 500 kreditů zcela zdarma.

Autoplay

Co by to bylo za pořádný výherní automat, kdyby hráčům nenabídl ani funkci autoplay! Munchers ji samozřejmě obsahuje, takže se nemusíte obávat! Neváhejte tedy, založte si hrací účet a vyzkoušejte si ještě dnes úžasný výherní automat Munchers, a sami uvidíte, že vyhrávat penízenemohlo být nikdy snadnější!

  • Zajímavé peníze
  • Velké bonusy
  • Skvělá grafika

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma