Menu

Automat Lost Temple online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Lost Temple zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Online výherní automat Lost Temple je připravený pro všechny správné dobrodruhy! Tento úžasný hrací automat pochází z doby, kdy se dobrodruhové rozhodli hledat ztracené poklady i kultury. Některým se to povedlo více, některým méně. Lost Temple nabízí hráčům celkem pět válců, na kterých můžeme napočítat neuvěřitelných 1 024 výherních linií, na kterých můžete získávat zajímavé peníze. Automat celkově nabízí zajímavé bonusy, díky kterým můžete získávat další velké peníze zcela zdarma.

Bonusy všude kolem

Prvním zajímavým bonusovým symbolem, který vám Lost Temple nabízí, je PRINCEZNA. Tato překrásná dívka nabízí hráčům nahrazení jakéhokoli symboly v nevýherních kombinacích, díky čemuž můžete získávat skutečně zajímavé peníze zdarma. Druhým bonusovým symbolem je CHRÁM, který vám zase nabízí okamžitý bonus 10 000 kreditů na herní účet, a navíc vám přihodí 12 volných spinů zcela zdarma. Posledním bonusovým a zajímavým symbolem je TRUHLA, která vám nabídne 10 000 kreditů ihned na hrací účet.

Lost Temple je jako stvořený pro všechny, kteří milují dobrodružství i adrenalin! Neváhejte tedy založit si hrací účet, a vyzkoušejte si, jaké to je, získávat obří výhry zdarma.

  • Zajímavá dobrodružná grafika
  • Velké bonusy až 10 000 kreditů
  • Obří výhry ihned na účet

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma