Menu

Automat Keks online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Keks zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Užijte si výhody, které vám nabízí online výherní automat Keks. Tento skvělý stroj nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat až devět výherních linií. Výhra se na těchto liniích vyhodnocuje zleva doprava. Aby nebyl automat jen o válcích a liniích, můžete využít také bonusových symbolů.

Bonusové symboly online automatu Keks

Tyto symboly vám dávají možnost získat více výher, než obvykle. Prvním bonusovým symbolem je WILD, který se postará o to, aby i z nevýherní kombinace vznikla kombinace výherní, jednoduše nahradí nepohodlné symboly.

Druhým bonusovým symbolem, respektive dvojicí symbolů je WOLF a STOVE. Tyto symboly vám umožní vstoupit do bonusové minihry, díky které můžete získávat další skvělé peníze zcela zdarma na váš herní účet. Už neváhejte, založte si hrací účet a vyzkoušejte si Keks online ještě dnes a zcela zdarma.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty