Menu

Automat Jurassic Park online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Jurassic Park zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Vzpomínáte si na velice povedený film Jurský Park? Pak si určitě budete chtít vyzkoušet online hrací automat Jurassic Park, a vyhrávejte opravdu dinosauří výhry! Celý automat je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat dohromady 243 výherních linií, pomocí kterých můžete získávat své obří výhry zleva doprava. Dinosauři už se na vás skutečně těší, a nabízejí vám také několik bonusových symbolů, pomocí kterých můžete získat další skvělé peníze na herní účet zcela zdarma, a navíc jsou to bonusy vskutku velice povedené!

Dinosauří bonusové symboly

Prvním z bonusových symbolů Jurassic Parku je T-REX. Ten vám daruje nejen volné spiny zdarma, ale také možnost připsat si další velké peníze zdarma. Získat můžete až 475 000 kreditů zdarma, a to je skutečně pořádná nálož! Druhým bonusovým symbolem je KOMÁR, který zase umí vaše výhry znásobit, a díky tomu můžete získat další skvělé peníze na hrací účet zcela zdarma. KOMÁR vám navíc extra daruje až 7 500 kreditů na hrací účet zdarma. Posledním bonusovým symbolem je JURASSIC PARK, který zvládne nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby mohla vzniknout další výherní kombinace, a tím pádem i další nové výhry.

Volné spiny online automatu

Jurassic Park nabízí hned několik možností volných spinů. Každý dinosaurus vám nabízí volné spiny, a k nim nějaký bonus, v podobě násobení výher, nebo dokonce nahrazování symbolů. Opravdu je toho mnoho, co zde můžete nalézt! Neváhejte tedy, založte si hrací účet a vyzkoušejte si i vy Jurassic Park ještě dnes!

  • Obří možné výhry až 475 000 kreditů
  • Grafika jako z Jurského parku
  • Mnoho zajímavých bonusů

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma