Menu

Automat Fruits and Royals online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Fruits and Royals zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Úžasný skvělý výherní automat nabízí hráčům zajímavé peníze, díky kterým můžete získat skvělé peníze a také skvělý herní zážitek. Vše se točí kolem pěti válců a celkem pěti výherních linií, na kterých můžete získávat skvělé peníze zcela zdarma. Všechny výhry se vyhodnocují zleva doprava a k zisku vaší výhry potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se vám to povede, máte o výhru postaráno raz dva.

Symboly navíc

Fruits´n Royal nabízí také dva bonusové symboly, s jejichž pomocí můžete získávat zajímavé peníze zcela zdarma a bez větších potíží. Stačí jen mít dostatek štěstí. Prvním bonusovým symbolem je korunka. Ta vám daruje úplně největší peníze ze všech dostupných symbolů, které se ve Fruits´n Royal vyskytují. Druhým bonusovým symbolem je hvězda, která vám zase daruje peníze i za předpokladu, že se na herním plánu vyskytuje pouze jedna jediná hvězda.

A stále to není všechno

Samozřejmě, že Fruits´n Royal se nezastaví pouze u bonusových symbolů. Nabízí také dva velice zajímavé módy, s jejichž pomocí můžete získávat skvělé peníze zcela zdarma. Prvním módem je autoplay, který si jednoduše pustíte, a automat bude za vás roztáčet válce. Zároveň se vám na účet přičítají všechny peníze, které v rámci této funkce získáte. Druhým módem je gamble mode. V rámci tohoto módu můžete svoji výhru zdvojnásobovat. Stačí jen uhádnout, která ze dvou barev padne. Pokud se trefíte, výhra se zdvojnásobí. Pokud ne, máte smůlu. Neváhejte, založte si herní účet a vyzkoušejte si Fruits´nRoyal ještě dnes!

  • Skvělé peníze
  • Velké výhry
  • Autoplay

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma