Menu

Automat Fruits and Royals online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Hrát za peníze
v kasínu LeoVegas - s bonusem 10.000Kč a 80 hrami zdarma jako uvítací bonus.
Přečtěte si celou recenzi (zde), jak se zaregistrovat (zde), jak vložit peníze (zde), jak získat bonusy (zde) a jak vyplatit výhru (zde)

SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1NetEnt400100 KčCZyes100 %10000 KčRecenzeVstoupit
2NetEnt310280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
3Admiral300280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
4Kajot44280 KčCZyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
5NetEnt240560 KčCZyes100 %28000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Fruits and Royals zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Úžasný skvělý výherní automat nabízí hráčům zajímavé peníze, díky kterým můžete získat skvělé peníze a také skvělý herní zážitek. Vše se točí kolem pěti válců a celkem pěti výherních linií, na kterých můžete získávat skvělé peníze zcela zdarma. Všechny výhry se vyhodnocují zleva doprava a k zisku vaší výhry potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se vám to povede, máte o výhru postaráno raz dva.

Symboly navíc

Fruits´n Royal nabízí také dva bonusové symboly, s jejichž pomocí můžete získávat zajímavé peníze zcela zdarma a bez větších potíží. Stačí jen mít dostatek štěstí. Prvním bonusovým symbolem je korunka. Ta vám daruje úplně největší peníze ze všech dostupných symbolů, které se ve Fruits´n Royal vyskytují. Druhým bonusovým symbolem je hvězda, která vám zase daruje peníze i za předpokladu, že se na herním plánu vyskytuje pouze jedna jediná hvězda.

A stále to není všechno

Samozřejmě, že Fruits´n Royal se nezastaví pouze u bonusových symbolů. Nabízí také dva velice zajímavé módy, s jejichž pomocí můžete získávat skvělé peníze zcela zdarma. Prvním módem je autoplay, který si jednoduše pustíte, a automat bude za vás roztáčet válce. Zároveň se vám na účet přičítají všechny peníze, které v rámci této funkce získáte. Druhým módem je gamble mode. V rámci tohoto módu můžete svoji výhru zdvojnásobovat. Stačí jen uhádnout, která ze dvou barev padne. Pokud se trefíte, výhra se zdvojnásobí. Pokud ne, máte smůlu. Neváhejte, založte si herní účet a vyzkoušejte si Fruits´nRoyal ještě dnes!

  • Skvělé peníze
  • Velké výhry
  • Autoplay

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty