Menu

Automat Fruit Cocktail 2 online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Fruit Cocktail 2 zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Online výherní automat Fruit Cocktail 2 ohromí hráče svojí svěží grafikou s tématikou ovoce. Vedle grafického zpracování nabídne automat také pět válců a celkem devět výherních linií, na kterých můžete svoji výhru získávat zleva doprava. K zisku své výhry je zapotřebí zisk alespoň třech stejných symbolů vedle sebe. Zajímají vás také bonusové symboly? Pak si je pojďme představit, ať víte, co vám Fruit Cocktail 2 nabídne.

Bonusové symboly automatu Fruit Cocktail 2

Prvním bonusovým symbolem je WILD. Tento symbol nahrazuje nevhodné symboly v nevýherní kombinaci tak, aby vznikla kombinace výherní, a vy mohli získat skvělé peníze zcela zdarma. Druhým bonusovým symbolem pak je BONUS. Tento bonusový symbol vás zase obdaruje velkým počtu kreditů, které se ihned připíší na váš herní účet. Slova jsou teď zbytečná, založte si herní účet a vyhrávejte skvělé peníze, třeba čekají právě na vás!

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma