Menu

Automat Family Fortunes online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Family Fortunes zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Online výherní automat Family Fortunes nabízí hráčům líbivou soutěžní grafiku, která se určitě zalíbí velkému počtu hráčů. Automat je celkově sestaven z pěti válců, na kterých můžeme napočítat dvacet výherních linií, díky kterým můžete své peníze získávat zleva doprava. Aby mohla být výhry uznána, potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se to vše povede, pak máte vyhráno!

Bonusové symboly

Zajímavými bonusovými symboly se Family Fortunes jen hemží. Prvním bonusovým symbolem je FAMILY FORTUNES. Tento symbol vám na hrací účet daruje až 500 kreditů zcela zdarma. Druhým bonusovým symbolem je WILD. Tento symbol zvládne nahradit jakýkoli další symbol tak, aby vznikla nová výherní kombinace, díky které můžete vyhrávat zajímavé peníze zcela zdarma. Třetím bonusovým symbolem je DOUBLE MONEY. Tento symbol vám daruje až dvojnásobek vaší výhry, a to se už vyplatí. Posledním bonusovým symbolem je BIG MONEY, který vám daruje bonusové peníze přímo na herní účet.

Autoplay

Grafika i bonusové symboly, to vše obsahuje Family Fortunes! Pokud chcete ještě něco více, určitě nezoufejte. Tento skvělý výherní automat daruje hráčům také funkci autoplay, díky které nemusíte sedět pořád před monitorem. Neváhejte tedy, založte si hrací účet a vyhrávejte skvělé peníze ještě dnes, určitě nebudete litovat!

  • Skvělá grafika
  • Zajímavé bonusy
  • Velké výhry

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma