Menu

Automat Elements The Awakening online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Hrát za peníze
v kasínu LeoVegas - s bonusem 10.000Kč a 80 hrami zdarma jako uvítací bonus.
Přečtěte si celou recenzi (zde), jak se zaregistrovat (zde), jak vložit peníze (zde), jak získat bonusy (zde) a jak vyplatit výhru (zde)

SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1NetEnt400100 KčCZyes100 %10000 KčRecenzeVstoupit
2NetEnt310280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
3Admiral300280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
4Kajot44280 KčCZyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
5NetEnt240560 KčCZyes100 %28000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Elements The Awakening zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Každému jsou známy čtyři základní elementy Země, co ale, když se tyto elementy začnou probouzet k životu? Máme se bát, nebo se radovat? V tohle případě je zde určitě důvod k radosti, nebo Elements je online výherní automat se spoustou zajímavých bonusů, ale především s propracovanou grafikou, kterou doprovází skvělé animace, úžasné zvuky a uklidňující hudba, díky které si hrací automat užijete na maximální úrovni. Celý automat je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat dohromady dvacet výherních linií, pomocí kterých můžete získávat velké výhry zcela zdarma. Abyste mohli ale získávat své výhry ještě snadněji, než jen zleva doprava na jedné výherní linii, nabízí Elements: The Awakening také bonusové symboly, díky kterým se peníze na herní účet budou dostávat mnohem snadněji.

Bonusové symboly

Krabice - bonusový symbol online automatu Elements The Awakening Prvním zajímavým bonusovým symbolem, který nám tento automat nabídne, je KRABICE. Ta zvládne nahradit jakýkoli jiný symbol právě tak, aby vznikla nová bonusová kombinace, díky které získáte další skvělé výhry zcela zdarma přímo na herní účet. Druhým bonusovým symbolem je OHEŇ, který vám zase na hrací účet daruje až 1 500 kreditů zcela zdarma. Navíc, Elements: The Awakening nabízí také možnost volných spinů, pomocí kterých můžete získávat další velké peníze zdarma snadno a rychle.

A co tedy dál…

Není důvod déle čekat! Založte si hrací účet a vyhrávejte obrovské peníze ještě dnes, stačí, když budete mít alespoň trochu štěstí, a peníze přijdou sami!

  • Úžasná a velmi povedená grafika
  • Velké bonusové symboly
  • Zajímavé výhry zdarma

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty