Menu

Automat Big Kahuna online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Big Kahuna zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Z džungle vytažený online výherní automat nabízí hráčům skutečně zajímavou grafickou strukturu celého automatu. Vše se odvíjí od pěti válců a celkem 15 výherních linií, na kterých se veškerá vaše výhry vyhodnocuje zleva doprava. Aby byl automat zajímavější pro všechny hráče, jsou tu připravené také bonusové symboly, díky kterým můžete získávat skutečně zajímavé peníze.

Bonusy v džungli

Prvním z bonusových symbolů je BIG KAHUNA, tento symbol dokáže vaše peníze znásobovat, díky čemuž si můžete přijít až na dvojnásobek své výhry, než kdybyste výhru dostali vyplacenou běžně. Co vám ještě Big Kahuna nabídne je možnost získat až 5 volných spinů, v rámci kterých si můžete přijít až na 200 000 herních kreditů, a to už stojí za to.

A na závěr?

Nejlepším symbolem, tedy symbolem s nejvyšší výhrou je v Big Kahuna zlatá maska. Ta vám může zajistit až 2 000 herních kreditů, které později můžete přeměnit na reálné peníze. Skvělá grafika a zajímavé animace vás určitě zabaví na dlouhou dobu, nemluvě o skvělých zvukových projevech celého automatu. Neváhejte tedy ani chvíli, založte si herní účet a vyzkoušejte si Big Kahuna ještě dnes!

  • Až 200 000 kreditů
  • Skvělá grafika
  • Volné hry

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma