Menu

Automat Mars Odyssey online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Mars Odyssey zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Věříte, že nejsme ve vesmíru sami? Pak určitě vyzkoušejte online výherní automat Mars Odyssey a uvidíte, jaký názor na to mají tvůrci. Automat je celkově složený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat dvacet výherních linií, v rámci kterých můžete získávat skvělé peníze zcela zdarma. Abyste své peníze získávali ještě snadněji, nabízí Mars Odyssey také bonusové symboly, díky kterým můžete získávat další velké peníze zdarma! Pojďme si tedy bonusové symboly představit.

Bonusy z vesmíru

Prvním zajímavým bonusovým symbolem je BONUS. Ten umí vaši výhru vynásobit tak, abyste získali další velké peníze snadno zdarma a rychle. Druhým bonusovým symbolem, který vám tento graficky velice povedený výherní automat nabídne, je WILD. Tento symbol umí pro změnu nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová výherní kombinace, v rámci které můžete získávat další skvělé peníze snadno a rychle.

Na co tedy ještě čekat? Založte si herní účet u Mars Odyssey, a vydejte se na dobrodružnou cestu napříč vesmírem, až na daleký Mars! Čeká vás nejen dobrodružství, ale také velké množství vyhraných peněz!

  • Povedená roztomilá grafika
  • Skvělé bonusové symboly
  • Velké výhry až 5 000 kreditů

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma