Menu

Automat Mad Pinatas online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Hrát za peníze
v kasínu LeoVegas - s bonusem 10.000Kč a 80 hrami zdarma jako uvítací bonus.
Přečtěte si celou recenzi (zde), jak se zaregistrovat (zde), jak vložit peníze (zde), jak získat bonusy (zde) a jak vyplatit výhru (zde)

SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1NetEnt400100 KčCZyes100 %10000 KčRecenzeVstoupit
2NetEnt310280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
3Admiral300280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
4Kajot44280 KčCZyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
5NetEnt240560 KčCZyes100 %28000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Mad Pinatas zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Kdo by nemiloval oslavy narozenin, zvláště s těmi zvířátky, do kterých praštíte, a z nich vypadne spousta cukroví. Přesně v takovém prostředí se odehrává online výherní automat Mad Piňatas. Tento úžasný a skvělý výherní automat nabízí hráčům celkem pět válců, na kterých můžeme napočítat 25 výherních linií, pomocí kterých můžete získávat zajímavé peníze, neboť se vaše potencionální výhry vyhodnocují zleva doprava. Pokud budete mít dostat štěstí, můžete získat skutečně velké peníze zcela zdarma!

Sladké symboly automatu zdarma

Mad Piňatas nabídne samozřejmě také bonusové symboly, díky kterým můžete své výhry získávat o něco snadněji, než obvykle. Prvním zajímavým bonusem, který vás určitě bude zajímat, je WILD. Tento symbol vám daruje skvělé peníze zcela zdarma, neboť dokáže nahrazovat symboly v kombinacích, které se třeba nepovedli dle vašich představ. Druhým bonusovým symbolem je KRABICE, která vás zavede do bonusové minihry. Zde budete mít na výběr z několik různých stvoření. Každé z nich skrývá zajímavou výhry, na vás je, jestli si vyberete tu nejvyšší! Posledním zajímavým a bonusovým symbolem je PRASE, které vám zase umožní zatočit si automatem několikrát zcela zdarma!

Nyní již víte vše podstatné o výherním online automatu zdarma Mad Piňatas. Založte si tedy hrací účet ještě dnes, a začněte vyhrávat skutečně velké penízezcela zdarma!

  • Zajímavá grafika
  • Skvělé výhry
  • Bonusová minihra

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty