Menu

Automat Lost Treasure online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Lost Treasure zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Hledáte vhodný online výherní automat s velkými možnostmi, jak získat výhru? Pak určitě musíte vyzkoušet přepychový výherní automat Lost Treasure. Tento herní automat hráčům nabízí celkem pět válců, na kterých můžeme napočítat deset výherních linií, díky kterým získáváte své výhry. Ty jsou vyhodnocovány pouze zleva doprava a k jejich zisku je zapotřebí tří stejných symbolů v jedné výherní linii, což ale s celkovým počtem 13 symbolů nebude nic složitého. Naopak vám napomohou bonusové symboly, díky kterým svoji výhru získáte mnohem snadněji, než kdekoli jinde.

První symbolem, který vám nabídne něco více je WILD. Pokud vznikne kombinace, která je nevýherní, ale zároveň se někde objeví WILD, nahradí symboly tak, aby mohla vzniknout co nejvyšší výherní kombinace. Druhým zajímavým bonusovým symbolem je bezpochyby FREE SPIN. Tento úžasný symbol obdaruje hráče několika volnými hrami, díky kterým můžete získávat velké výhry, aniž byste cokoli vsadili. Navíc se veškeré vaše peníze ztrojnásobují, takže výhra bude skutečně obrovská. Posledním bonusovým symbolem potom je SCATTER, který vám daruje na herní účet bonusové peníze, v rámci kterých získáte další skvělé výhry zcela zdarma. Není tedy na co čekat, založte si hrací účet a vyzkoušejte si své štěstí hned teď!

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma