Menu

Automat Lost Secret of Atlantis online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Lost Secret of Atlantis zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Myslíte si, že dávná Atlantida existovala? Pokud ano, pak neváhejte a vyzkoušejte si online výherní automat Lost Secret of Atlantis. Tento jedinečný hrací stroj nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme dohromady napočítat 25 výherních linií. Všechny tyto výherní linie jsou vyhodnocovány zleva doprava. Ke své výhře ale budete potřebovat alespoň tři stejné symboly vedle sebe na jedné z nich.

Bonusový symbol ze hry Lost Secret of Atlantis online

Bonus

Lost Secret of Atlantis je velmi bohatým strojem, zvláště co se týče bonusových symbolů. Prvním takovým bonusovým symbolem je prsten. Tento prsten nabízí hráčům vynásobení jejich výher, a díky tomu se bude herní konto plnit rychleji. Druhým bonusovým symbolem je žralok. Tento žralok zase hráčům nahrazuje symboly v nepovedených kombinacích. Díky němu tak mohou vznikat další povedené výhry navíc. Třetím bonusovým symbolem pak je ponorka. Tento stroj pro potápění zase umožní hráčům zahrát si až 75 volných spinů! A to je pořádná nálož! Posledním bonusovým symbolem je obyvatel podvodního města. Ten vás zavede do bonusového kola, díky kterému se můžete těšit na další skvělé peníze.

Neváhejte proto a vyzkoušejte si online výherní automat Lost Secret of Atlantis hned teď. Uvidíte, že velké peníze na sebe nenechají dlouho čekat.

  • Skvělá podvodní grafika
  • Maximálně můžete vsadit 12,5 kreditu
  • Automat vyrobila společnost Rival Gaming

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma