Menu

Automat King Tiger online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu King Tiger zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Líbí se vám procházky po lese? A co takhle, kdybyste se mohli projít po divočině? Přesně tak! Online výherní automat King Tiger nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat dohromady dvacet výherních linií. Výhry se na těchto liniích vyhodnocují zleva doprava, a k zisku svých výher potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se vám to povede, můžete získat úžasné kredity!

Symbol wild automatu King Tiger zdarma online

Wild symbol

King Tiger nabídne také mnoho zajímavých bonusů. Prvním bonusovým symbolem je tygr. Tato kočkovitá šelma nabídne hráčům nahrazení symbolů v těch kombinacích, ve kterých se vám nepodařilo výhru získat. Díky tomu můžete získat kredity i tam, kde byste to nečekali. Druhým bonusovým symbolem je překrásná květina, která vám nabídne deset volných spinů. V rámci těchto spinů se vaše výhry také ztrojnásobí! Nejvíce vás obohatí symbol slona. Toto velké a robustní zvíře daruje hráčům na hrací účet až 5 000 kreditů, které si poté můžete vybrat.

Neváhejte a vyzkoušejte si ještě dnes online výherní automat bez registrace zdarma King Tiger, a začněte vyhrávat obrovské množství kreditů! Určitě si hru užijete.

  • Povedená grafika divočiny
  • Maximální možná sázka činí 20 kreditů
  • Automat vyrobila společnost Microgaming

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma