Menu

Automat KickAss online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu KickAss zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

KickAss je skvělým výherním automatem, který vám umožní získávat skutečně zajímavé peníze, a to díky pěti válcům, a celkem 25 výherním liniím, na kterých můžete získávat další skvělé peníze zcela zdarma. Kromě toho nabídne automat také bonusové symboly, které vám umožní získat ještě větší peníze, než který nabídne jakýkoli jiný automat.

Prvním takovým bonusovým symbolem je BONUS ROUND, který vám nabídne rovnou bonusové peníze na herní účet, díky kterým se obohatíte bez jakéhokoli stresu. Druhým bonusovým symbolem je MULTIPLIER, který zase zvládne vaši výhru vynásobit, díky čemuž můžete získávat další úžasné peníze zcela zdarma. Posledním bonusovým symbolem je FREE SPIN, který vám daruje přes deset volných spinů, v rámci kterých můžete získat další úžasné peníze zcela zdarma a bez rizika. Jak sami vidíte, je toho mnoho, co KickAss nabízí, neváhejte proto příliš dlouho, založte si herní účet a vyhrávejte skvělé peníze ještě dnes!

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma