Menu

Automat Jungle Jim online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Jungle Jim zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Chcete si užít dobrodružství, ale nevíte kde? Pak neváhejte a vyzkoušejte si online hrací automat Jungle Jim, a budete příjemně překvapení. Tento úžasný hrací automat nabízí hráčům hned pět válců, na kterých můžete napočítat celkem až 15 výherních linií, pomocí kterých můžete získávat skvělé peníze zdarma snadno a rychle. Velké peníze můžete získávat také díky bonusovým symbolům, které vám Jungle Jim nabídne.

Hrací automat zdarma a velké bonusy

Prvním zajímavým bonusovým symbolem je DOBRODRUH. Tento skvělý symbol dokáže na váš hrací účet darovat až 1 500 kreditů zcela zdarma. Druhým bonusovým symbolem je BONUS, který pro změnu umí vaše peníze vynásobit, a to až pětkrát! Vyhrát tak můžete skutečně skvělé peníze zdarma snadno a rychle. Posledním bonusovým symbolem, kterým vás Jungle Jim překvapí je WILD. Tento symbol dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol právě tak, aby mohla vzniknout nová bonusová kombinace, a vy tak získali nové peníze zdarma snadno a rychle!

Neváhejte už ani minutu. Založte si herní účet a získávejte skvělé peníze zdarma snadno a rychle ještě dnes, a uvidíte, že se vám Jungle Jim okamžitě zalíbí.

  • Dobrodružná grafika
  • Skvělé bonusy
  • Výhra až 1 500 kreditů

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma