Menu

Automat Bier Haus online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Bier Haus zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Milujete pivo, a rádi na nějaký ten orosený půllitr zastavíte? Pak byste si rozhodně měli vyzkoušet také online výherní automat BierHaus. Tento skvělý herní automat mají na svědomí tvůrci z Williams Interactive. Hráčům nabízí 5 válců, na kterých můžeme napočítat celkem 40 výherních linií zcela zdarma. Výhry se vyhodnocují zleva doprava, a k tomu, abyste mohli mít výhry ještě vyšší, vám poslouží také bonusový symbol, díky kterému můžete získat úžasné výhry zdarma.

Zajímavé bonusové symboly zdarma

Online hrací automat Bier Haus zdarma

Tabulka výher

Bier Haus nabídne bonusový wild symbol. Tímto symbolem je pivo, jak jinak. Pivo dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby mohla vzniknout nová výherní kombinace, díky které můžete získávat skvělé peníze zdarma snadno a rychle. Dalšími bonusovými symboly jsou dívky, jedna na zeleném pozadí a druhá na fialovém pozadí. Obě dívky mají funkci scatteru a zavedou vás do bonusové hry s volnými spiny. Dívka na fialovém pozadí vám nabídne až 80 spinů zdarma. Funkce gamble, která dokáže znásobit vaše výhry, je samozřejmostí.

Neváhejte proto, založte si herní účet ještě dnes a vyzkoušejte si jedinečný výherní automat Bier Haus ještě dnes, a uvidíte, že skvělé výhry můžete vyhrávat každý den.

  • Skvělá grafika
  • Zajímavý bonusový symboly
  • Úžasné výhry zcela zdarama

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma