Menu

Automat The Zombies online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu The Zombies zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Pokud nemáte strach z toho, že planetu Zemi ovládnou zombie, pak je nejvyšší čas vyzkoušet si online výherní automat The Zombies ještě dnes! Tento unikátní výherní nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat padesát výherních linií zcela zdarma. Nebyl by to automat od Cryptologic, aby v sobě neskrýval nějaké to překvapení. Výhry se totiž mohou vyhodnocovat oběma směry, stačí jen zvolit, které tlačítko spin stisknete. Výhry, které vám The Zombies nabízí, jsou obrovské, a napomoci vám k nim mohou bonusové symboly, které jsou zdarma.

Online výherní automat se spoustou bonusů

Online casino automat The Zombies zdarma

Tabulka výher

Prvním zajímavým bonusovým symbolem, který vám The Zombies nabídne je právě zombie. Ta dokáže darovat okamžitý bonus v podobě 2 500 kreditů na hrací účet zdarma. Dalším bonusovým symbolem jsou ZOMBIE TANEČNÍCI, kteří vám darují deset volných spinů zcela zdarma, a vy tak můžete získat skvělé peníze, ale nevsadit ani korunu. The Zombies díky velkému počtu symbolů a jejich kombinací umožní vaše výhry až ztrojnásobovat!

Neváhejte proto ani minutu, založte si herní účet ještě dnes a vyzkoušejte si jaké to je, být živý mezi neživými, a budete překvapeni, jak skvělé peníze můžete získat.

  • Zábavná grafika plná animací
  • Velké bonusy zdarma
  • Úžasné výhry a jejích násobení

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma