Menu

Automat Halloweenies online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Halloweenies zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Kdo by nemiloval Halloween, skvělý předvečer všech svatých, kdy děti dostávají koledy. Vy místo koled můžete získat skutečně zajímavé peníze, a to díky pěti válcům, a celkem dvaceti výherním liniím, které se vyhodnocují zleva doprava. K zisku své výhry ale budete potřebovat alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se vám to povede, nemusíte se obávat, peníze budou skutečně obří. Navíc vám k nim napomohou také bonusové symboly, které si hned představíme.

Výherní automat online a skvělé symboly navíc

Prvním zajímavým bonusovým symbolem je wild. Tento úžasný a oblíbený symbol dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby dal vzniknout nové výherní kombinaci, a tím pádem i skvělým výhrám zdarma. Druhým bonusovým symbolem je dýně. Tento symbol vám daruje navíc bonusové peníze, které se ihned připíší na hrací účet zcela zdarma. Posledním bonusovým symbolem je zde zajíc, který vám daruje několik volných spinů navíc, abyste mohli získat další skvělé výhry přímo na hrací účet zdarma.

Online hrací automat Halloweenies

Tabulka výher

Není tak na co čekat! Halloweenies dlouho nepočká, založte si proto herní účet ještě dnes, a vyzkoušejte si tento jedinečný hrací automat ještě dnes, a budete vskutku překvapeni.

  • Skvělá grafika
  • Skvělé výhry
  • Zajímavé bonusy

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma