Menu

Automat Gladiator online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Gladiator zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Kdo by neznal z minulosti gladiátory, konec konců i ten slavný a známý film. Nyní vám přinášíme také úžasný a jedinečný výherní online automat, právě s tématikou gladiátorů. Pokud si tedy i vy troufnete vstoupit do kolosea, pak neváhejte a určitě si jej vyzkoušejte. Tento stroj je sestaven celkem z pěti válců, na nichž tvůrci zanechali dohromady 25 výherních linií, díky kterým získáváte skvělé peníze úplně zdarma! Samozřejmostí je, že Gladiator obsahuje také mnohé bonusové symboly, díky nim bude automat ještě zábavnější!

Bonusy všude kolem

Prvním zajímavým bonusovým symbolem, který si ve spojitosti s Gladiatorem představíme je HELMA. Ta dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová výherní kombinace, a vy z ní mohli získat další skvělé peníze zcela zdarma! Druhým bonusovým symbolem je KRÁL, který vám na herní účet přidá rovnou 5 000 kreditů zdarma a bez zbytečného čekání! Posledním bonusovým symbolem je pak KOLOSEUM, které vám umožní zatočit si výherními válci zdarma, a získat tak další výhry zcela zdarma!

Gladiator je skutečně povedený a fascinující výherní automat zcela zdarma. Neváhejte tedy založit si herní účet, a vyzkoušejte si jej přímo v akci. Určitě nebudete litovat!

  • Zajímavé peníze
  • Velké bonusy
  • Úžasná grafika

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma