Menu

Automat Fruit case online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Fruit case zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Nejen pro milovníky džemů a marmelád je určen tento online výherní automat. Jeho základní myšlenkou jsou ovocné džemy a ovoce celkově. Automat je navíc příjemně graficky zpracovaný a tak vám nabídne skvělý herní prožitek. Pokud se zastavíme u českých hráčů, společnost NetEnt je příjemně potěší. Celý automat Fruit Case je totiž v češtině.

Pokud bychom se podívali na bonusové symboly, našli bychom zde dva hlavní. Prvním bonusovým symbolem je FRUIT CASE. Ten znásobí vaši výhru, a to až pětkrát! Můžete tak vyhrát pětkrát více peněz, než při běžném spinu.

Druhým speciálním symbolem je potom symbol FREE FALL. Ten zase hráčům nabídne volné spiny zdarma. Získat můžete až 20 volných spinů!

Bohužel Fruit Case nedisponuje funkcí autoplay, budete si tak muset každý spin opravdu odklikat. Jinak je ale online Fruit Case výborný automat, u kterého se vyplatí mít založený herní účet!

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma