Menu

Automat Egypt Sky online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Egypt Sky zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Fascinuje vás svět dávných panovníků? V tom případě má EGT v tomhle online automatu něco přesně pro vás. Přeneseme se až do starověkého Egypta. Výherní automat se oblékl do kulis typických pro toto období, povedl se i doprovod zvukový. Chybět nám tady rozhodně nemůžou mocní faraoni i majestátní pyramidy. A čeká něco z bohatství proslulé rozvinuté říše také na hráče? Určitě! Roztočit můžete na tomto automatu zdarma 5 válců. Co se týče výherních linií, rozhodně není výherní automat lakomý. Pro hráče jich má hned 40. Zadařilo se a vy jste našli tu správnou kombinaci? Pak se výhry počítají zleva doprava.

Použité symboly

Wild symbol ze hry automatu Egypt Sky online Spatříte-li symbol faraona, rozhodně to bude důvod k nadšení. Je totiž bodovaný nejvíce. Pokud se na válcích vyskytne 5x, pro vás to znamená příjemných až 40 000 bodů. Nemáte dost a rádi byste svoje konto ještě trochu rozmnožili? Tak sledujte dál!

Wild symbol se na výherním automatu objevuje pouze na válci 2, 3 a 4. Poznáte ho jednoduše, má podobu egyptského kříže. Svou úlohu plní tak, jak je poměrně tradiční, to znamená, že nahrazuje veškeré symboly mimo scatteru. Scatter umí také mnoho dalších zajímavých věcí. Nabídne 3, 5 nebo 7 volných zatočení. Navrch ještě spustí Wild Feature. Jestliže se během volných zatočení objeví na válci wild symbol, rozšíří se na něm na všechny pozice a zůstane tak až do té doby, dokud si všechna volná zatočení nevyčerpáte.

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma