Menu

Automat Easy Slider online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Easy Slider zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Hledáte výherní online automat se spoustou možností na úžasné výhry? Pak neváhejte a určitě si vyzkoušejte online výherní automat Easy Slider od společnosti NYX. Tento úžasný online výherní automat nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat dohromady 25 výherních linií, díky kterým můžete své peníze získávat zleva doprava. Výhry získáváte na těchto liniích v případě, že máte alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Navíc vám Easy Slider nabízí také bonusové symboly zcela zdarma.Online automat zdarma Easy Slider - scatter symbol

Prvním bonusovým symbolem je žena. Tento symbol zvládne nahradit jakýkoli jiný tak, aby mohla vzniknout nová výherní kombinace, díky které můžete získávat další skvělé peníze zcela zdarma. Nedokáže nahradit jen jeden jediný symbol, a to kolo. Kolo vám nabízí 15 volných spinů zcela zdarma, v rámci kterých se navíc vaše výhry zdvojnásobují. Posledním bonusovým symbolem tak pak zůstává motorkář, který vám daruje až 500 kreditů na hrací účet zdarma. Navíc se vám nad válci zobrazí motorkář, kterým můžete libovolně posouvat po válcích. Tam, kde motorkář zůstane, tam může vaši výhru vynásobit. Stačí jen mít trochu štěstí, a peníze se pohrnou raketovým tempem.

Neváhejte proto a založte si hrací účet ještě dnes, a můžete tak získat skutečně skvělé peníze zdarma snadno a rychle. Výherní online automat Easy Slider už na vás čeká!

  • Úžasná motorkářská grafika
  • Skvělé bonusové symboly
  • Výhry zcela zdarma

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma