Menu

Automat Dynasty online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Dynasty zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Velká čínská zeď je zajisté zajímavý monument, který jen tak něco nepřekoná. Z doby, kdy se tato zeď stavěla, pochází také online výherní automat zdarma, Dynasty. Tento skvostný hrací stroj nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat dvacet výherních linií. Výhry jsou vyhodnocovány klasicky zleva doprava, a k zisku takové výhry potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe.

Scatter ze hry Dynasty online zdarma

Symbol scatter

Dynasty online automat je také napěchován nejrůznějšími bonusy, které si okamžitě zamilujete. Jedním takovým bonusem je wild. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní právě tak, aby vznikla nová výherní kombinace, a vy tak mohli získat další skvělé peníze. Druhým bonusovým symbolem je scatter, který vyplácí výhry i v případě, že se na hracím poli objeví jen dva takové symboly. Pokud navíc získáte tři symboly scatter, můžete se těšit na deset volných spinů, pomocí kterých máte možnost vyhrávat další skvělé peníze. Nejvíce výnosným symbolem pak je bojovník dynastie, který vám daruje až 5 000 kreditů na hrací účet.

Neváhejte proto a vyzkoušejte si povedený casino automat Dynasty ještě dnes, a uvidíte, že automat z tak dávné doby dokáže nabídnout slušné výhry.

  • Velmi povedení grafické zpracování
  • Automat vytvořila společnost Microgaming
  • Maximální možná sázka činí 20 kreditů

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma