Menu

Automat Disco Fever online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Disco Fever zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Rádi si chodíte zatancovat nebo nasát atmosféru diskotéky? Pokud ano, pak na vás čekají jedinečný casino automat s názvem Disco Fever. Tento velmi povedený hrací stroj nabídne hráčům pět válců, na nichž nalezneme deset výherních linií. Každá z nich se vyhodnocuje zleva doprava. Abyste si mohli užít jedinečných výher, budete potřebovat tři stejné symboly vedle sebe na jedné z linií.

Symboly spinů zdarma z online automatu Disco Fever

Symboly volných spinů

Disco Fever si pro hráče připravil také tři bonusy, díky kterým se bude herní konto plnit skutečně rychle. Prvním takovým symbolem je wild. Tento symbol nahrazuje všechny symboly tak, aby mohla vzniknout nová výherní kombinace a vy si mohli užít jedinečných výher. Dále jsou zde tři symboly tanečníků. Ti hráčům nabídnou skvělých deset volných spinů, které umožní zisk dalších kreditů. Posledním bonusovým symbolem je scatter. Už za dva jeho symboly získáte svělé výhry a to ani jeho symboly nemusí být na jedné výherní linii. Pokud se k tomu připlete ještě afro dívka, která výhru vynásobí 2x, máte o výhru postaráno.

Na co tedy čekáte? Založte si herní účet ještě dnes a vyzkoušejte si jedinečný hrací stroj Disco Fever a získávejte opravdu skvělé výhry přímo na herní účet!

  • Velmi povedená taneční grafika
  • Maximální výše sázky činí 300 kreditů
  • Stroj vyrobila společnost Zeus Services

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma