Menu

Automat Dark Queen online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Dark Queen zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Tento online automat u EGT pojmenovali na počest zlé královny ze známé pohádky Sněhurka. Celý je stylizovaný do lehce jedovatě působící zelené barvy. A najdete na něm i dobře známou pohádkovou symboliku s celou řadou postaviček tak, jak je znáte z příběhu o půvabné dívce, zrádném jablku a kouzelném zrcadlu. Ozvučení automatu se nijak nevymyká ze standardu a rozhodně zvukový doprovod neurazí. A jak je na tom výherní automat po stránce hráčské?

Dnes to ve světě automatů zdarma patří již k dobrému zvyku. Máme před sebou 5 válců. Výherní linie poskytnou rozhodně příjemnou dávku zábavy i vzrušení, je jich 20. Výhry se vyplácejí tak, jak je obvyklé, to znamená zleva doprava.

Použité symbolyBonusový symbol automatu Dark Queen online zdarma

Radovat se mohou ti, kteří se potkají na výherním automatu hned 5x s krásnou Sněhurkou nebo zlou královnou. Oba tyto symboly jsou bodovány nejvyšší hodnotou a přinesou vám hned až 10 000 bodů.

Wild symbol má podobu odrazu zlé královny v kouzelném zrcadle. Mimo to je samozřejmě velmi příjemně obodovaný.  Umí nahradit všechny ostatní symboly mimo Extra wild. A co dokáže tenhle symbol? Poznáte ho poměrně snadno, má podobu jablka. A v čem je tak extra? Objevuje se jen na válci číslo 1, nahradit dokáže poměrně běžně všechny ostatní symboly. Navíc ale umí konvertovat i symboly písmen a ty pak fungují také jako wild symbol, jelikož dokáží nahrazovat všechny ostatní.

 

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma